Oferty pracy | Kariera | PKP CARGO CONNECT
Należymy do grupy

PKP CARGO CONNECT

Oferty pracy

Rozwiń 18-01-2022

Główny Specjalista w Dziale IT

PKP Cargo Connect Sp. z o. o.  poszukuje kandydata/ki na stanowisko Głównego Specjalisty w Dziale IT w Centrali Spółki w Warszawie.

Zakres obowiązków:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów informatycznych
  • Instalowanie, konfiguracja i modyfikacja stacji roboczych oraz oprogramowania systemowego i użytkowego
  • Zdalne instalowanie aplikacji i ich konfigurowanie
  • Współpraca z operatorami telefonii komórkowej
  • Administrowanie siecią komputerową (lokalną)
  • Bieżące wsparcie użytkowników w ramach HelpDesk
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i oprogramowania funkcjonującego w Spółce
  • Opracowywanie dokumentów Działu IT
  • Zarządzanie licencjami oprogramowania (Software Asset Management)
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń za pomocą wykorzystywanego systemu HelpDesk
  • Zarządzanie zasobami IT, planowanie i zakup sprzętu IT
  • Prowadzenie ewidencji użytkowanego sprzętu informatycznego
  • Administrowanie kontami użytkowników w systemach IT
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową i serwerową (sieć, urządzenia sieciowe, serwery Windows, technologie oparte na WiFi itp.)
  • Obsługa zgłoszeń dotycząca telefonów komórkowych i stacjonarnych
  • Uczestnictwo w realizacji projektów informatycznych
  • Szybkie i efektywne wdrażanie nowych pracowników do pracy
  • Podniesienie poziomu obsługi informatycznej wskazanego przez przełożonego
  • Zgodność pracy z obowiązującymi w firmie regulacjami wewnętrznymi
  • Realizacja poleceń przełożonego
  • Wsparcie przy wdrożeniach rozwiązań IT
  • Koordynowanie współpracy ze stroną biznesową projektów
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub kierunki techniczne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemu Windows, pakietu Office oraz powszechnie używanych aplikacji biurowych
  • Znajomość obsługi SAP
  • znajomość protokołów sieciowych (DHCP, DNS, IMAP, SMTP)
  • Bardzo dobra znajomość Active Directory
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (VMware lub Hyper-V)
  • Umiejętność diagnostyki i naprawy sprzętu IT;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami IT i zakupem sprzętu IT
  • Doświadczenie w procesach wsparcia i zarządzania incydentami
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych

Mile widziane:

  • znajomość HTML, JavaScript oraz CSS.
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • umiejętność korzystania z narzędzia GIT/TFS,
  • znajomość zagadnień Continuous Integration/Continuous Delivery.

Oferujemy:

  • •możliwość rozwoju w firmie o uregulowanej  pozycji na rynku TSL,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • •przyjazne środowisko pracy i kreatywny zespół,
  • •pakiet świadczeń dodatkowych takich jak karta Multisport, Medicover

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkpcc.com

Rozwiń 22-12-2021

Specjalista w Dziale IT

PKP Cargo Connect Sp. z o. o.  poszukuje kandydata/ki na stanowisko Specjalista w Dziale IT w Centrali Spółki w Warszawie.

  • Pomoc użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów i urządzeń komputerowych
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń i oprogramowania   funkcjonującego w Spółce
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń za pomocą aplikacji helpdeskowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki informatyczne lub kierunki techniczne)
  • znajomość sieci LAN/WiFi/VPN
  • znajomość Active Directory
  • podstawowe umiejętności diagnostyki i naprawy sprzętu IT;

Oferujemy:

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas ważna. W przypadku pytań i sugestii dotyczących ochrony danych prosimy przesłać wiadomość e-mail na adres: krzysztof.radtke@pkpcc.com

Do umów zawartych z PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. mają zastosowanie dokumenty.

CERTYFIKATY SYSTEMÓW JAKOŚCI

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług, Spółka wdrożyła systemy ISO 9001:2015

ISO 22000:2005 oraz stale utrzymuje certyfikaty w zakresie GMP+ B4AEO oraz SQAS  w spedycji drogowej.