TSL | Strefy biznesowe | PKP CARGO CONNECT
Należymy do grupy

PKP CARGO CONNECT

TSL

Od początku swojej działalności specjalizujemy się świadczeniu usług nie tylko dla sektora produkcyjnego, wydobywczego i handlu.

Realizujemy także usługi dla szeroko pojętego sektora TSL – m.in. booking promów do i z Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Dysponujemy dwoma pokładami kolejowo-samochodowymi na promach kursujących pomiędzy Świnoujściem a Ystad.

Prowadzimy kompleksową obsługę logistyczną towarów w każdej postaci – luzem, spaletyzowanych, w workach, kontenerach, towarów sypkich, płynnych i gazowych.

Korzystając z synergii Grupy PKP Cargo Logistics możemy zaoferować Państwu atrakcyjną ofertę obejmującą cały wachlarz usług logistycznych lub doradzić optymalne rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom.

Własne terminale przeładunkowe  i sieć agencji celnych pozwalają nam w bezpieczny i atrakcyjny cenowo sposób zrealizować nawet najbardziej złożone przedsięwzięcia logistyczne. Oferujemy ładunki powrotne, pomagamy zagospodarować puste przestrzenie ładunkowe. Nasi specjaliści, spedytorzy kolejowi, samochodowi i morscy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy Przewoźników drogowych do współpracy!

KONTAKT:

Tel:  + 48 22 29 50 585
info@pkpcc.com

Ochrona Twoich danych osobowych jest dla nas ważna. W przypadku pytań i sugestii dotyczących ochrony danych prosimy przesłać wiadomość e-mail na adres: krzysztof.radtke@pkpcc.com


Do umów zawartych z PKP CARGO CONNECT Sp. z o.o. mają zastosowanie dokumenty.

 


CERTYFIKATY SYSTEMÓW JAKOŚCI

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług, Spółka wdrożyła systemy ISO 9001:2015

ISO 22000:2005 oraz stale utrzymuje certyfikaty w zakresie GMP+ B4AEO